Osiedle

Bliskość natury, wyjątkowe, nowoczesne udogodnienia, bezpieczeństwo. To #przestrzeń, która zbliży Ciebie i Twoich bliskich do szczęścia na co dzień.

Planując osiedle zadbaliśmy w najdrobniejszych szczegółach o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki planowanej w przyszłości portierni i strzeżonemu wjazdowi, w Twojej #przestrzeni do życia będzie miejsce tylko dla mile widzianych gości. Zatroszczyliśmy się również o zminimalizowanie spalin i hałasu poprzez zaprojektowanie dedykowanego parkingu dla kurierów i dostawców.

Po zrealizowaniu obecnej w projekcie dyżurki, inwestycja będzie całodobowo pilnowana przez portiera, który z przyjemnością wskaże drogę Twoim gościom do odpowiedniej posesji. Masz pewność, że komfortowo trafią wprost pod drzwi Twojego domu.

Szlaban z czytnikiem tablic rejestracyjnych zapewni Ci bezpieczeństwo. Na żywo będziesz widział kto chce Cię odwiedzić i sam zadecydujesz, czy chcesz go wpuścić na teren osiedla.

Chcesz odpocząć lub urządzić piknik w parku? Decydując się
na dom w Zielonej Dolinie będziesz mieć do tego okazję na co
dzień, ponieważ na terenie osiedla znajdzie się urocza,
zadrzewiona przestrzeń idealna do tego celu.

Na terenie osiedla powstanie duży parking o powierzchni 17000 m kw.. Zostanie on utwardzony i oświetlony. Będziesz mógł zaparkować tu przyczepę kempingową czy łódkę.

Bądź blisko tego, co zapewni Ci wygodę. W przyszłości powstanie tu sklep, bistro, klub fitness z siłownią i przedszkole. W planie są też przestrzenie dla przedsiębiorców. Jeśli masz pomysł na biznes, możesz z nami o nim porozmawiać. Zawsze chciałeś prowadzić kawiarnię albo mieć własną cukiernię? Teraz jest to w Twoim zasięgu.

Plac
zabaw

Zobacz film

Przestrzeń mieszkalna, czyli to, co najważniejsze w perspektywie wyboru osiedla Mników Zielona Dolina. Tu stworzymy dla Ciebie wymarzony dom. Zbudujemy również plac zabaw, boisko sportowe i miejsce do odpoczynku dla mam. Nie musisz się martwić. Twoje dzieci będą bezpieczne.
Teren będzie ogrodzony, oświetlony i monitorowany.

*wizualizacja

Uroku, udogodnień i #przestrzeni Zielonej Doliny nie sposób określić słowami. Odwiedź nas, zobacz dom pokazowy i przekonaj się, że to idealne miejsce do komfortowego życia.

*wizualizacja

Zaskoczony?

Takie osiedla naprawdę istnieją. Odwiedź Mników
i zobacz, czym dla nas jest #przestrzeń.

Umów się na spotkanie

lub zadzwoń do nas +48 516 000 915