Aktualności - Zielona Dolina Mników

PROMOCJA – rabat 50tyś * szczegóły promocji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Aktualności

PROMOCJA
Rabat 50 tyś dotyczy jednego z domów: D2, D7, D9 lub D10.
Oferta obowiązuje do 30.04.2020 roku lub do sprzedaży domu objętego ofertą promocyjną.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w weekendy – zachęcamy do umawiania się na indywidualne spotkania w Mnikowie.
Mników to Twoja #przestrzeń do życia

Weekendowy dyżur 4-5 kwietnia

Ponieważ mamy #przestrzeń zapraszamy do Mnikowa

Dbając o wspólne bezpieczeństwo, chcemy Państwu umożliwić oglądanie naszych domów w dwóch opcjach:

1. Spotkanie z Doradcą + jedna osoba Zainteresowana
lub
2. Oglądacie Państwo domy bez uczestnictwa Doradcy, wspomagamy was rozmową telefoniczną.

Materiały dotyczące inwestycji są do odebrania w domu pokazowym – materiały zawierają rzuty domów, cennik oraz standardy wykończenia + mapę osiedla.

Zachęcamy Państwa do umawiana się na konkretne godziny, aby zachować standardy bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do Mnikowa w najbliższy weekend, 14-15 marca, w godzinach od 10:00 do 15:00. Będziemy do Państwa dyspozycji – opowiemy i pokażemy osiedle i domy, a Wy relaksujcie się i zakochujcie w tym pięknym miejscu. Poczujcie i zobaczcie #przestrzeń i #naturę. Zachęcamy do umawiania się na konkretne godziny.
Jeśli chcielibyście się Państwo spotkać w innym terminie lub w innych godzinach – zapraszamy do kontaktu telefonicznego 600 700 100.

Wspieraj z nami potrzebujące zwierzaki!

Każdy kto kupi dom w Zielonej Dolinie do końca 04.2020 i weźmie psa z azylu, dostanie od nas budę i zapas karmy. Azyl otrzyma dodatkowo 5000 zł dla innych swoich podopiecznych. Nasze psy zawsze są po „przejściach” a za ciepło i dom odwzajemniają się niezwykłą wiernością i miłością. Gorąco zachęcamy do przygarnięcia czworonoga, których setki czekają w małopolskich schroniskach i azylach.

Już 05.03.2020 odwiedź nas w Mnikowie! Z przyjemnością zaprezentujemy Ci Osiedle Mników Zielona Dolina. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od godziny 11:00 do 15:00. Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego przyjazdu mailowo (biuro@mnikowzielonadolina.pl) lub telefonicznie: 600 700 100.

Już 07-08.03 będziemy mieli przyjemność spotkać się z Państwem podczas Krakowskich Targów Nieruchomości & Budowy Domu. To wyjątkowa okazja, aby porozmawiać o osiedlu Mników Zielona Dolina, zapytać o wszelkie szczegóły realizacji domów oraz usłyszeć kilka słów o tym, dlaczego Mników to doskonała #przestrzeń do życia.

Zapraszamy na stanowisko B3, gdzie nasi specjaliści odpowiadać będą na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Do zobaczenia!