Domy – Zielona Dolina Mników

Domy

Osiedle Mników Zielona Dolina
zaprojektowaliśmy tak, jakbyśmy sami mieli tu zamieszkać. Znajduje to odzwierciedlenie przede wszystkim w projektach domów i ich wyposażeniu. Stosowane przez nas innowacyjne rozwiązania gwarantują użyteczność i komfort.

W naszej ofercie znajdziesz działki o powierzchni od 8 do 16 arów. Dbamy o ekologię, dlatego w ramach inwestycji stworzymy zbiorniki na deszczówkę do podlewania trawników i ogrodów. Każda działka posiada ogrodzenie z betonu architektonicznego oraz nasadzenia, które stanowią ich naturalne granice. Zagospodaruj swoją #przestrzeń do życia tak, jak od zawsze marzyłeś

Powierzchnia całkowita oferowanych domów to od 141 do 182 m kw.. Projekty zakładają od 4 do 6 pokoi w budynku, pełną funkcjonalność i praktyczność. Wszystkie domy wyposażone będą w pompę ciepła, zbiornik na deszczówkę oraz aluminiową stolarkę. Warto również zwrócić uwagę na wykończenie budynków naturalnymi materiałami, takimi jak np. łupek norweski. Wszystko opracowujemy z najwyższą starannością. Będzie to przecież Twoja oaza, która ma być użyteczna i służyć odpoczynkowi.

Domy na osiedlu Mników Zielona Dolina posiadają stylowo wykończone, zadaszone dolne tarasy. Na specjalne życzenie możemy wyposażyć domy w szereg usprawnień zwiększających komfort, ułatwiających użytkowanie, wspierających ekologię i poprawiających bezpieczeństwo.

Zobacz wirtualny spacer

Pakiety dodatkowe obejmują klimatyzację (obecna w budynkach D1), rozwiązania smart home firmy Grenton (obecna w budynkach D1, moduł sterujący i sieć rozprowadzona w budynkach D2), filtry HEPA chroniące przed zanieczyszczeniami powietrza, rekuperację zmniejszającą koszty ogrzewania (zainstalowana w D1), dodatkowe ocieplenie poddasza oraz zewnętrzne rolety z napędem elektrycznym na parterze i piętrze (obecne w budynkach D1 i D2).

Zaciekawiony?

Odwiedź Mników i zobacz na żywo, jak może wyglądać Twój dom.
To może być Twoja #przestrzeń.

Umów się na spotkanie

lub zadzwoń do nas +48 600 700 100

Już teraz zobacz tabelę domów i kalkulator, który
oszacuje cenę Twojej wymarzonej #przestrzeni do życia.

Tabela domów

  • Etap
  • Nr domu
  • PU z garażem
  • PC (m²)
  • NR działki
  • Pow. działki (m²)
  • Cena sprzedaży brutto
  • Pakiety dodatkowe
  • Pobierz rzut

Pakiety
dodatkowe

Wybierz dom

Cena bazowa domu

PLN

Cena wybranych pakietów

0 PLN

Razem

PLN

Masz pytania?

6 000 PLN

Klimatyzacja pasywna

15 000 PLN

Smart Home

20 000 PLN

Rolety zewnętrzne na parterze i piętrze

8 500 PLN

Dodatkowe ocieplanie poddasza

14 000 PLN

Rekuperacja

63 500 PLN

Wszystkie pakiety