Aktualności - Zielona Dolina Mników

Aktualności

Przypominamy, że w ten weekend ODPOCZYWAMY i nie mamy dyżuru na terenie inwestycji.

Jesteśmy cały czas dostępni pod telefonem i zachęcamy do umawiania się na spotkania.                                           Na naszym osiedlu jest pięknie: dużo zieleni, przestrzeni oraz maków. Na wolnych działkach wyrosły piękne dzikie łąki, w których można dostrzec: bażanty oraz zające. Odwiedza nas również czarny kot:) i lis, ale jesteśmy za mało dyskretni, żeby zrobić mu zdjęcie:)

Pozdrawiamy

Cieszymy się, że tak licznie odwiedzają Państwo nasze osiedle. Państwa opinie są dla nas bardzo ważne.

Dlatego w tym tygodniu 15-21 czerwca jesteśmy w Mnikowie codziennie.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 14-19 oraz w sobotę i w niedzielę od godz 12-17.

Zapraszamy

Zachęcamy do przeczytania artykułu w GAZECIE WYBORCZEJ. Poznajcie Inwestora Tomasza Mikołajczyka i historię osiedla, którego wizja zrodziła się 2005 roku.

Artykuł on-line znajdziecie TUTAJ

Miłej lektury!

Pomimo, że mamy spore zachmurzenie, to liczymy, że nikt nie boi się wiosennego deszczu i odwiedzicie nas podczas dyżuru: poniedziałek- środa w godzinach od 14:00-19:00. Miło nam będzie jak potwierdzicie swoją obecność dzwoniąc pod numer 516 000 920.

Pamiętajcie, że chętnie spotkamy się w dogodnym dla Was terminie.

Życzymy dużo pozytywnej energii.

Poznajcie nasz dom D2, już gotowy do odbioru.

Atuty tego domu to z pewnością działka o powierzchni 900m2, zagospodarowana, ogrodzona, z pięknymi nasadzeniami, ze zbiornikiem na deszczówkę

Dodatkowo wysoki standard wykończenia:  okna aluminiowe, rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym, rekuperacja, rozprowadzona instalacja smart home + sterownik, naturalny kamień – łupek norweski

Nie czekaj, przyjedź, zobacz, zakochaj się w ciszy zieleni i przestrzeni. Poniżej kilka zdjęć z zewnątrz.

 

W poniedziałek w Radiu Eska pojawił się spot z informacjami na temat naszego osiedla. Jesteśmy bardzo ciekawi czy zostanie przez Państwa zauważony?

A dla tych Państwa, którzy jeszcze nie nie mieli przyjemności słyszeć…W ten weekend można nas odwiedzić od 12:00 – 17:00. Zapraszamy

Zazieleniło się… w końcu widać i czuć wiosnę, a to dopiero początek.

Mam nadzieję, że te zdjęcia zmobilizują Was do odwiedzin Mnikowa:)

Weekend 16-17 maja – czekamy na Was w godzinach 12:00-17:00

Po raz kolejny otwieramy nasze Osiedle dla Was- dla Nowych Mieszkańców. Uwielbiamy rozmawiać z Wami o Waszych potrzebach, dlaczego poszukujecie nowego miejsca do życia. Wasze uwagi są dla nas bardzo cenne. Tym bardziej cieszymy się, że spotykamy się z Waszymi oczekiwaniami.

#Przestrzeń – ponieważ potrzebujemy miejsca do wspólnego spędzania czasu, razem z rodziną – a nasze działki dają taką możliwość.

#Wspólnota – ponieważ lubimy dobre sąsiedztwo, lubimy dobrze zorganizowane osiedle, a dla nawiązywania relacji przygotowaliśmy 24a pod rekreację – dla najmłodszych powstanie plac zabaw orlik, ale również i dla Nas Rodziców zaaranżujemy miejsce do czynnego spędzania czasu.

#Ekologia – ponieważ chcemy oddychać świeżym powietrzem, zaczęliśmy zmiany od nas, od naszego osiedla. Zastosowaliśmy pompy ciepła, rekuperację, są zbiorniki na gromadzenie deszczówki.

#Standard i jakość – to warto zobaczyć samemu podczas wizyty:)

Zapraszamy…

P.S. Jutro dodamy zdjęcia drzew. Czy u Was też jest tak zielono?